Good job fellas! Praca na recepcji serwisu.

28-04-2022

.rzuć smartfon, rzuć rower, rzuć wolność i chodź pracować

Poszukujemy milusińskiej osobistości na front do kontaktu z klientem.

Świeżości, radości i aksamitu w głosie, abyśmy już nie zbierali negatywów za opryskliwość i gburowatość przy obsłudze... bo jak wiadomo serwisanci to jakieś aspergeny.

Oferujemy
-wynagrodzenie 19,08 zł /h  lub adekwatne do wiedzy

-turbo kawę bez umiaru i owocowe środy

-umowa zlecenie dla żaczków, studentów, licealistów

-dostęp do hurtowych cen na twoje wymarzone szpeje rowerowe

-zdobycie doświadczenia w rozwojowej branży
-praca w godzinach pon-pt 11:08-18:08

Zakres obowiązków
-przyjęcie sprzętu serwisowego
-obsługa zamówień stacjonarnych i internetowych

Wymagane
-status studenta / ucznia
-pierwiastek rowerowy w sercu
-podstawowy angielski i dobry polski

Miejsce akcji:

Rowermojeżycie.pl
Grodzisk Mazowiecki
Krupińskiego 3

Pokój i dobro Mordulko!