Good job fellas! Praca dla serwisanta

21-03-2023

.rzuć smartfon, rzuć rower, rzuć wolność i chodź pracować

Serwisant rowerów / amortyzatorów poszukiwany w trybie umiarkowanie pilnym.

Oferujemy
-umowa zlecenie dla żaczków, studentów, licealistów
-pracę w serwisie Shimano Service Center przy rowerach z półki średniej i wyższej

-wynagrodzenie za wykonaną pracę - zaczynasz od 40% (przegląd podstawowy 150,00zł trwa maks.1,5h)

-dostęp do hurtowych cen na twoje wymarzone rowery i szpeje rowerowe

-zdobycie doświadczenia w rozwojowej branży
-pracę w dowolnych godzinach o stałych porach

Zakres obowiązków
-przyjęcie sprzętu serwisowego, naprawa, kontakt z klientem, wydanie.

Wymagane
-pierwiastek rowerowy w sercu

-znajomość branży i środowiska serwisowego (czas na szkolenie już minął)

-podstawowy angielski i biegły polski w mowie i piśmie

Miejsce akcji:

Rowermojeżycie.pl
Grodzisk Mazowiecki
Krupińskiego 3

bok@rowermojezycie.pl

Pokój i dobro Mordulki!