Przedsezonowy przegląd z motznym -20%

01-01-2024

Promocja działa gdy zarejestrujesz rower samodzielnie przez stronę!

 

Zima to wyjątkowy czas na przegląd roweru i amortyzatora.

Bez kolejki, bez podwyżek, bez spiny.

Z voucherem -20%, z dostawą, z programem SSC

Tupu tup po śniegu do końca lutego 2024.

 

 

Nad jakością białego szaleństwa czuwa Shimano Polska, które wciągnęło nas na listę swoich topowych europejskich serwisów SSC

Shimano Service Center bei Multicycle.

 

Siostry i Bracia! Rozdajo! 

Zaczniemy od przeprosin za wiosenny czas oczekiwania, który w skrajnych przypadkach rozciągał się nawet do 8 tygodni i kończył się negatywem na allegro.

Trochę nas trzeba zrozumieć dlaczego nalegamy aby sprawy przeglądów pozamykać w zimę. W tym okresie nie dostajemy kilkudziesięciu telefonów, maili ani nie mamy co 5 min wizyty klienta po zakup dętki.

Zimą jesteśmy wyciszeni i nawet uprzejmi, a na domiar dobrego mocno skoncentrowani na pracy, dlatego wszystkie precyzyjne skomplikowane prace takie jak; przegląd amortyzatora, rozebranie wielobiegowej piasty, zaplecenie koła, jak i całodniowy przegląd całego roweru zrobimy skrupulatnie. Bo takie jest prawo życia.

 

Po akcji którą właśnie prowadzimy, w razie powtórki gargantuicznej kolejki, będziemy mieć wiosennie czyste sumienie. Wtedy użyjemy zaklęcia:

"Pardon ale ostrzegaliśmy w zimę wszystkich klientów z naszej bazy danych"

Teraz jest czas żeby odwrócić bieg hisotrii, wypicować rowereczek, wyczyścić i przelać amortyzator i jednocześnie skorzystać z preferencyjnych zimowych warunków w serwisie. Chociażby dlatego żeby wejść w sezon na pełnej!

 

Na wiosennym blitzkriegu wszyscy tracą! 

My - bo pracujemy nocami ponad siły, w pośpiechu w najlepszym czasie życia - czyli wiosną. A przecież też chcemy jeździć, zwiedzać, kombinować, włamywać się do zamkniętych lasów. 

Wy - bo bez sensu czekacie na naprawę roweru po kilka tygodni - nawet miesięcy - zamiast od razu korzystać z pogody przy pierwszym promieniach słońca, tuż po tym gdy spod połaci śniegu wyłonią się miliardy psich wspomnień.

Do tego wszystkiego od kwietnia 2024 zapłacicie regularne albo wyższe ceny podyktowane: podwyżkami prądu i zusu, wymianą rządu, wymianą drukarki fiskalnej, 25 dawką szczepionki, nowym porządkiem świata, aktualizacją warunków handlowych oraz dużym popytem na usługę

Na zimowym białym szaleństwie serwisowym wszyscy zyskują! 

 

Plan jest prosty i genialny. Zarejestruj rower teraz! 

Zrobimy teraz na spokojnie i nadzwyczaj skrupulatnie wszystkie Wasze duże przeglądy rowerów i amortyzatorów - teraz. Nie prokrastynacja i jutro. Teraz w styczniu.

A gdy przyjdzie wiosna i nastanie cudne lato sprawdzisz jedynie poziom ciśnienia w kołach, bo cała reszta będzie już gotowa do jazdy. Przecież żaden smar z łańcucha ani olej z amortyzatora przez zimę nie wyparuje. No tak?

 

Z przyczyny tej mamy dla was jedną prostą promo!
Żeby z niej skorzystać zarejestruj swój rower przez naszą stronę.

 

Przy odbiorze roweru z serwisu możesz wykorzystać

voucher o mocy -20% na odzież i akcesoria

 

 

Będziemy do was dzwonić, pisać smsy i maile, a kto się obrazi ten trąba.

Akcja działa tylko z przeglądami rowerów. 

Nie robimy tego ani dla beki ani dla donejtów. 

Pokój i dobro!

 

 

 

Polecane produkty

Przegląd Roweru Modułowy Door2door

Przegląd Roweru Modułowy Door2door

Zapisz się przez naszą stronę internetową bez ...